Oferty pracy

w Galerii Wileńska

Rodzaj umowy :
umowa o pracę
Godziny :
pełen etat
Wynagrodzenie :
płaca zasadnicza plus premia miesięczna
Data :
od zaraz
Miejsce :
GaleriaWileńska
Profil

Oferujemy
•możliwość elastycznego dopasowania godzin pracy do Twojego grafiku zajęć
•dogodną formę zatrudnienia - umowa o pracę lub zlecenie
•atrakcyjny system premiowy
•profesjonalne szkolenia wprowadzające w świat wina
•szkolenia produktowe połączone z degustacją przez cały okres pracy
•wsparcie naszych sommelierów
•rozwój kompetencji sprzedażowych i jakości obsługi klienta
•atrakcyjne promocje i rabaty pracownicze na produkty firmy

Obowiązki

Obowiązki
•obsługa klientów i fachowe wsparcie w doborze wina oraz innych produktów dostępnych w sklepie
•realizowanie akcji promocyjnych we współpracy z działem marketingu
•realizacja wyznaczonych planów sprzedaży
•dbanie o ekspozycję i uzupełnianie asortymentu,
•utrzymanie porządku i czystości w sklepie
•budowanie pozytywnego wizerunku m.in. poprzez miłą, przyjazną i profesjonalną obsługę

Wymagane kwalifikacje
•uśmiech i pozytywne nastawienie
•inicjatywa i zaangażowanie
•łatwość w nawiązywaniu kontaktów z klientem
•chęć do nauki i otwartość na zdobywanie wiedzy o winie
•doświadczenie w bezpośredniej obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem
Kontakt

Czerwone czy białe? Wytrawne czy słodkie? Francuskie, hiszpańskie, a może kalifornijskie? Zapraszamy do naszego zespołu w pełną przygód podróż po smakach całego świata!

system.erecruiter.pl/FormTemplates/RecruitmentForm.aspx?WebID=718d4bdd9a0a4cd4b366a80a2d987414

Jednocześnie prosimy o dołączenie w aplikacji klauzuli:
„Wyrażam zgodę AMBRA S.A. z siedzibą przy ul Puławskiej 336, 02-819 Warszawa na przetwarzanie danych osobowych ujawnionych w dokumentach aplikacyjnych na potrzeby prowadzenia procesu rekrutacji oraz wykorzystywanie mojej aplikacji na potrzeby przyszłych rekrutacji prowadzonych przez tę Spółkę. „

Informacje o marce

CENTRUM WINA to wiodąca marka dystrybucyjna należąca do AMBRA S.A. - lidera rynku wina w Polsce. Grupa AMBRA to czołowy producent, importer i dystrybutor win w Europie Środkowej i Wschodniej. Sieć specjalistycznych sklepów CENTRUM WINA oferuje klientom wina z ponad 50 regionów świata. Jesteśmy obecni w największych miastach Polski m.in. w Bydgoszczy, Gliwicach, Katowicach, Krakowie, Lublinie, Poznaniu, Trójmieście, Warszawie i Wrocławiu. CENTRUM WINA to także bogata oferta produktowa skierowana do restauracji, barów, pubów oraz klientów biznesowych.

Jeśli jesteś ciekawy świata, emanujesz pozytywną energią, lubisz pracę z ludźmi, a do nowych wyzwań podchodzisz z pasją i uśmiechem, to szukamy właśnie do CIEBIE!

Aktualnie poszukujemy osoby na stanowisko DORADCA WINIARSKI

Umowa o pracę
Godziny :
Elastyczny grafik
Do ustalenia
Data :
Od zaraz
Miejsce :
Galeria Wileńska
Profil

Naszym przyszłym pracownikom oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
– stabilność zatrudnienia
– stałe wynagrodzenie plus system premiowy
– liczne dodatki i rabaty dla pracowników
– przyjazną atmosferę pracy
– elastyczny grafik

Obowiązki

Od naszych przyszłych pracowników oczekujemy:
– łatwości w nawiązywaniu kontaktów z Klientem
– budowania długotrwałej relacji z Klientem
– umiejętności pracy w zespole
– dyspozycyjności
– mile widziane doświadczenie w handlu
Kontakt

Osoby zainteresowane pracą w naszym zespole, prosimy o przesłanie swojej aplikacji na adres s335@greenpoint.pl wraz z załącznikiem następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Do góry