W ostatnim czasie Galeria Wileńska przeszła znaczące zmiany: powstała nowoczesna strefa restauracyjna, oferta została poszerzona (m.in. o nowe marki i unikalne usługi), odświeżono też wystrój. Te działania miały na celu podnoszenie standardu obiektu, a ich zwieńczeniem było przemianowanie nazwy obiektu na „Galerię Wileńską”.

Otwarta w kwietniu 2002 roku Galeria Wileńska znajduje się w sercu dzielnicy Praga Północ. Jest obiektem wielofunkcyjnym, integrującym funkcję handlowo-usługową, komunikacyjną i biurową.

Zmiany są częścią strategii ciągłego podnoszenia standardu obiektu oraz komfortu klientów.
Galeria wzbogaciła się o drogowskazy, totemy i plany interaktywne, jak również udogodnienia dla odwiedzających, takie jak: strefa dla dzieci, strefy odpoczynku, komfortowy pokój dla rodzica z dzieckiem.

Na terenie Galerii Wileńskiej dostępna jest bezpłatna sieć WiFi, mobilne aplikacje na Androida i iPhone’a, prężnie działające profile na Facebooku i Instagramie oraz stale aktualizowana strona www.galeriawilenska.pl. Podnoszenie standardu obiektu ściśle związane jest z wprowadzeniem spersonalizowanych usług dla klientów. W Galerii dostępna jest karta podarunkowa, a także Karta Stałego Klienta, uprawniająca jej posiadaczy do korzystania ze specjalnych ofert i promocji. W soboty na klientów w recepcji czeka profesjonalna Stylistka udzielająca również porad stylizacyjnych, do której można zapisać się bezpłatnie poprzez stronę www. Dostępny tam jest także punkt ładowania telefonów komórkowych.

Ponadto na parkingu istnieją specjalne miejsca rodzinne, miejsca dla seniorów, komplety stojaków rowerowych wraz ze stacyjkami napraw, miejsca ładowania samochodów elektrycznych, postoje dla motocykli. Galeria uzyskała bardzo wysoką ocenę w certyfikacji ekologicznej BREEAM, dzięki czemu zostały docenione szeroko zakrojone prośrodowiskowe starania zarządcy.

Po otwarciu drugiej linii metra, odwiedzając Galerię Wileńską, można skorzystać z każdego możliwego rodzaju środka komunikacji miejskiej w Warszawie – autobusów, tramwajów, metra, pociągów, a także publicznych rowerów.

Oferta Galerii Wileńskiej także zmienia się wraz z oczekiwaniami klientów. Do grona najemców dołączają nowe wiodące marki, a te istniejące podnoszą jakość standardów swoich salonów. Wśród najważniejszych wieloletnich salonów Galerii Wileńskiej znajdują się: Reserved, New Yorker, Sephora, CCC, Deichmann, Promod, Camaieu, Orsay, Rossmann.

Nowa przestrzeń restauracyjna w obiekcie jest przestronna i nowoczesna, w jej skład wchodzą: Amrit Kebab, Burger King, KFC, Gusto Dominium, McDonald’s, Kuchnia Marche i Green It.

 

 

 

 

 

 

 

 

Do góry