Triumph

575 909 092

Otwarte dzisiaj Od 09:00 do 21:00

Zobacz wszystkie godziny otwarcia

Poziom 2

Oferty

Karta lojalnościowa
10%
10% rabatu przy zakupie za min. 250 zł
* Rabaty nie łączą się z innymi promocjami ani rabatami. Oferta może ulec zmianie. Przedstawione oferty mają charakter wyłącznie informacyjny i podlegają określonym warunkom i postanowieniom regulaminu programu lojalnościowego

Aktualności i oferty

Triumph

10% rabatu przy zakupie za min. 250 zł

Promocja w Triumph

Znajdź ideał z odrobiną magii
Odkryj

Katalog

Filtruj według
722 Wyniki

Zapraszamy — Triumph

Triumph – marka z ponad 125 letnim doświadczeniem

Kobiety na całym świecie wybierają Triumph nie tylko ze względu na wspaniałe wykonanie, dopasowanie i innowacyjność, ale również z uwagi na to, jak się czują zakładając produkty Triumph - modne, pewne siebie i seksowne. Dbałość o szczegóły, pełne serca zaangażowanie oraz ciągła inspiracja umożliwiają marce tworzenie bielizny, która przemawia do kobiet w każdym wieku.

Kobiety podążające za modą, w każdym sezonie znajdą dla siebie zgodne z aktualnymi trendami propozycje w kolekcjach Fashion, a panie preferujące ponadczasową elegancję i komfort będą wolały sprawdzone kroje Classics by Triumph. Ekscytująca nowa linia, Triumph Essence, The Luxury Collection, prezentuje ponad 125-letnie zaangażowanie marki w projekty Wielkiej Mody, dobór najbardziej wyszukanych materiałów, przyjemne akcenty i niebywałą dbałość o szczegóły. Linia Triaction to innowacyjne modele dla pań uprawiających każdy rodzaj sportu, a Mamabel to kolekcja zapewniająca komfortowe rozwiązania spełniające potrzeby matek karmiących.

Szyjąc na miarę kobiecych kształtów marka Triumph jest niekwestionowanym liderem na rynku.

Zapraszamy do naszego salonu w Warszawie Wileńskiej, gdzie służymy miłą i profesjonalną obsługą.

Do góry